Plus500
Sante - oficjalny partner zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju 2021

Sante - oficjalny partner zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju 2021

Firma Sante, polski producent zdrowej żywności, została oficjalnym partnerem zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju, które odbywa się w dniach 6 - 22 stycznia. Z produktów Sante korzystają zawodnicy zespołu Mistrza Polski.

Autor: Komunikat prasowy

Fot. LW

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Komunikat prasowy

Fot. LW

Firma Sante, polski producent zdrowej żywności, została oficjalnym partnerem zgrupowania Legii Warszawa w Dubaju, które odbywa się w dniach 6 - 22 stycznia. Z produktów Sante korzystają zawodnicy zespołu Mistrza Polski.

 

Zespół Mistrza Polski do rundy wiosennej sezonu 2020/21 pierwszy raz w historii przygotowuje się na zgrupowaniu w Dubaju. Oficjalnym partnerem podczas obozu została polska firma Sante. Już od swego powstania w 1992 roku, Sante wyznacza  trendy na rynku zdrowej żywności. Wizytówką firmy są produkty stworzone w 100 proc. ze składników pochodzenia naturalnego, z krótkim składem i tzw. „czystą etykietą”. Wyroby Sante rok w rok uzyskują nagrody uznanych ekspertów, jak również cieszą się niesłabnącym uznaniem konsumentów. W trakcie obozu drużyna korzysta m.in. z batonów proteinowych oraz odżywek, maseł proteinowych, które stanowią uzupełnienie codziennej diety zawodników.

 

Cieszymy się, że grono partnerów klubu, przy okazji zgrupowania w tak atrakcyjnym miejscu jak Dubaj, powiększa się o firmę Sante, z którą łączą nas wspólne wartości i troska o jakość. Promocja zdrowego odżywiania i sportowego trybu życia jest naturalną aktywnością dla takiego klubu jak Legia. Mamy również nadzieję, że dzięki partnerstwu z Sante zwiększymy świadomość naszych kibiców w kwestii dbania o dobre nawyki żywieniowe - mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza. 

 

- Misją Sante jest szczególna dbałość o zaoferowanie konsumentom żywności, mającej korzystny wpływ na zdrowie, samopoczucie każdego z nas oraz propagowanie wiedzy o prawidłowym odżywianiu. Sante stawia od zawsze za główny cel propagowanie zdrowego styl życia, edukację w tym obszarze, którego nieodłącznymi elementami są  również sport i aktywność fizyczna. Na sportowe sukcesy składa się mnóstwo czynników, a jednym z nich jest bez wątpienia odpowiednia dieta i suplementacja. Dlatego wspieramy zawodowych sportowców, jak również amatorów, oferując im wysokiej jakości produkty, które dostarczają energii oraz potrzebnych substancji odżywczych. Nasza marka GO ON Nutrition to najwyższej jakości suplementy diety o znakomitej przyswajalności, wysokiej skuteczności i doskonałym smaku. Kupując suplementy GO ON Nutrition,  konsument ma pewność, że wytworzono je z surowców najwyższej jakości, pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców, przy przestrzeganiu rygorystycznych norm jakości i certyfikacji. Natomiast marka GO ON to linia skierowana głównie do osób aktywnych fizycznie, poszukujących produktów funkcjonalnych  wzbogaconych o białko. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów, gdzie każdy może zdecydowanie dobrać wybrany produkt pod indywidualne zapotrzebowanie, a wyjątkowe smaki  linii Go On to zdecydowanie atrybut, przez który  nasi konsumenci pokochali te produkty. Jesteśmy dumni z tego, że również tak utytułowani sportowcy, jakimi są piłkarze klubu Legia Warszawa, korzystają z produktów Go On oraz Go On Nutrition. Jesteśmy przekonani, iż spełnią one ich oczekiwania i stanowić będą wartościowy element diety – mówi Carolina Halladin, Business Development Director w Sante.

 

Bogaty i różnorodny asortyment Sante obejmuje ponad 200 produktów z wielu kategorii, w tym produkty z linii Go On oraz Go On Nutrition, dedykowane sportowcom oraz osobom aktywnym. Go On Nutrition to najwyższej jakości suplementy diety o świetnej przyswajalności, wysokiej skuteczności i znakomitym smaku. Produkty Go On oraz Go On Nutrition w pełni odpowiadają potrzebom dietetycznym sportowców - zawierają pełnowartościowe białko WPC 80 oraz idealnie dobrane dodatki, takie jak L-karnityna, guarana, kofeina.

 

Zaplanowane w dniach 6 - 22 stycznia zgrupowanie Legii Warszawa odbywa się w pięciogwiazdkowym kompleksie Jebel Ali Beach Hotel, który jest wyposażony w profesjonalną infrastrukturę sportową i pozwala na kompleksowe przygotowanie zawodników do wiosennych rozgrywek.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

Komunikat prasowy

15razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.