Święto Łazienkowskiej 2022, czyli Dzień Dziecka z Legią Warszawa - Legia Warszawa
Plus500
Święto Łazienkowskiej 2022, czyli Dzień Dziecka z Legią Warszawa

Święto Łazienkowskiej 2022, czyli Dzień Dziecka z Legią Warszawa

Legia Warszawa wraz z Fundacją Legii i Legia Soccer Schools zapraszają na Święto Łazienkowskiej, które odbędzie się 28 maja w godzinach 9:00-17:00. Wstęp na event jest bezpłatny!

Autor: LW

Fot. Jacek Prondzynski/Archiwum Legii

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Jacek Prondzynski/Archiwum Legii

Legia Warszawa wraz z Fundacją Legii i Legia Soccer Schools zapraszają na Święto Łazienkowskiej, które odbędzie się 28 maja w godzinach 9:00-17:00. Wstęp na event jest bezpłatny!

 

Samo przedsięwzięcie będzie skierowane głównie do najmłodszych kibiców Legii Warszawa. Dla uczestników tego wydarzenia klub przygotował masę atrakcji gwarantujących uśmiech, radość i piękne wspomnienia. Dzień Dziecka jest wyjątkowym dniem w świadomości każdego, młodego fana naszej drużyny, a my chcemy, abyście równie wyjątkowo spędzili te chwile w legijnej atmosferze!

Zdjęcie

Zachęcamy do sprawdzenia się w piłkarskim darcie, na automatach mierzących siłę naszego kopnięcia, bramce radarowej, a także w piłkarzykach, ale w wersji gigant! Jak przed każdym meczem zapraszamy was również do specjalnej strefy malowania buziek, w której otrzymacie także wiele legijnych gadżetów!

 

Teqball - znaliście to pojęcie? Jeżeli nie to koniecznie musicie poznać, a właśnie u nas będzie taka możliwość. 

 

Wypoczynek na świeżym powietrzu tu również otaczająca nas natura i ... zwierzęta. Przygotowaliśmy dla was specjalną strefę edukacyjną od PGNiG TERMIKA SA, w której będziecie mogli spotkać się z sokolnikiem i poznać ciekawostki z życia dzikich ptaków (puszczyka uralskiego, sowy jarzębatej, myszołowca towarzyskiego, sokoła raroga). 

 

Czy wiesz, że sokole rodziny zamieszkują aż trzy kominy warszawskich zakładów PGNiG TERMIKI. Odwiedź nas podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka i dowiedz się więcej o ich życiu w miejskiej dżungli!

 

Jesteście ciekawi, jak wygląda główny autokar, którym podróżuje pierwsza drużyna Legii? Nie ma problemu, również i ten pojazd będzie dostępny dla wszystkich uczestniów tego przedsięwzięcia!

 

Zachęcamy również do zwiedzania Muzeum Legii Warszawa, które w dniu Święta Łazienkowskiej będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych. 

Zdjęcie

Pamiętajmy, że Legia Warszawa to nie tylko piłka nożna. Podczas tegorocznego Święta Łazienkowskiej przygotowaliśmy dla was również atrakcje związane z innymi sekcjami stołecznej drużyny. Wkrótce podamy szczegółowe informacje na ten temat. Pełną listę sekcji Legii Warszawa znajdziecie w TYM miejscu. 

 

W tym dniu przeprowadzone zostaną specjalne wycieczki, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość m.in. zwiedzenia szatni pierwszej drużyny Legii Warszawa.

Zdjęcie

Podczas celebracji na głównej płycie boiska będzie odbywał się także uroczysty trening Legia Soccer Schools. Więcej na temat tego wydarzenia przeczytacie w TYM miejscu. 

 

O kolejnych atrakcjach i aktywnościach związanych ze Świętem Łazienkowskiej klub będzie informował w najbliższych dniach. 

 

Wejście na całe przedsięwzięcie będzie możliwe przez bramę B2, znajdującej się przy bramkach umożliwiających wstęp na Trybunę Północną stadionu Legii Warszawa. Wejście na uroczysty trening Legia Soccer Schools będzie natomiast możliwy przez bramę B3.

 

Przypominamy, że wstęp na event jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.