Szczypta siły, garść dynamiki, łyk taktyki... czyli przepis idealny na piątkowy mecz z Wisłą [ZDJĘCIA]
Przygotowania do piątkowego meczu z Wisłą Płock trwają w najlepsze. Wtorkowa sesja treningowa w LTC została poświęcona ćwiczeniom siły i dynamiki, a także aspektom taktycznym oraz technicznym. Po półgodzinnych zajęciach w siłowni piłkarze Kosty Runjaicia kontynuowali trening na boisku LTC.
Autor: Janusz Partyka
- Udostępnij
Autor: Janusz Partyka
Przygotowania do piątkowego meczu z Wisłą Płock trwają w najlepsze. Wtorkowa sesja treningowa w LTC została poświęcona ćwiczeniom siły i dynamiki, a także aspektom taktycznym oraz technicznym. Po 20-minutowych zaajęciach w siłowni piłkarze Kosty Runjaicia kontynuowali trening na boisku LTC.
Od poniedziałku zajęcia legionistów w Książenicach podporządkowane są spotkaniu z Wisłą Płock (piątek, 28 kwietnia, godz. 18:00). We wtorek o godz. 11:30 zawodnicy odbyli aktywację i trening w siłowni w Książenicach. Szkoleniowcy pracowali z legionistami nad siłą, dynamiką i motoryką. Po rozgrzewce na rowerkach stacjonarnych oraz rolkach, w ruch poszły sztangi, piłki lekarskie, a także inne sprzęty niezbędne w tego typu treningu. Po 30 minutach Wojskowi rozpoczęli zajęcia na boisku treningowym oraz placu nr 2 w LTC.
Trening rozpoczął się od rozgrzewki. W obroty piłkarzy wziął trener przygotowania fizycznego Stergios Fotopoulos, który nadzorował kilkunastominutowe ćwiczenia w asyście płotków i tyczek. Po rozgrzewce rozpoczęto trening z piłkami na boisku nr 2. Kombinowane akcje miały zakończyć się strzałem na bramkę. Zajęcia taktyczno-techniczne odbywały się pod kąte piątkowego ligowego spotkania z Wisłą Płock. Osobno z trenerami Krzysztofem Dowhaniem i Arkadiuszem Malarzem trenowała czwórka legijnych golkiperów.
Indywidualne zajęcia miał także Ernest Muci. Kolejna jednostka odbędzie się w LTC w środę, o godz. 11:30 i będzie dostępna dla przedstawicieli mediów przez kwadrans.
Autor
Janusz Partyka