Plus500
Trwają zapisy do Legia Esport Schools w roku szkolnym 2021/22

Trwają zapisy do Legia Esport Schools w roku szkolnym 2021/22

Legia Esport Schools zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat na regularne zajęcia esportowe. Zajęcia odbywają się zarówno w weekendy jak i w dni powszednie. Treningi startują od 13 września i odbywają się na terenie stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej.

Autor: Legia Esport Schools

  • Udostępnij

Autor: Legia Esport Schools

Legia Esport Schools realizujee nowatorski program łącząc esport ze sportem. Prowadzimy zajęcia na trzech poziomach zaawansowania skupione wokół takich gier jak Valorant, Fortnite, League of Legends, Minecraft, FIFA, Starcraft2, Rocket League i wielu innych. Dla nastolatków od 13 roku życia prowadzimy również zajęcia ukierunkowane na Counter-Strike.

Dodatkowo uczestnicy abonamentu mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych przygotowywanych przez partnerów Legia Schools (2 razy w miesiącu), jak również w esportowych turniejach/piknikach rodzinnych (2 razy w miesiącu). Skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności dzieci poprzez mądrą zabawę w wirtualnym świecie. Uczymy dzieci i młodzież świadomego korzystania z nowoczesnych technologii łącząc to ze sportem i atmosferą drużynowości.

 

System nauczania podzielony na 3 poziomy i dostosowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Innowacyjny program bazuje na najlepszych wzorcach zagranicznych, a za tworzenie programu odpowiadają największe podmioty w Polsce tworzące największe krajowe organizacje esportowe, międzynarodowe i lokalne ligi i turnieje, a także podmioty już dziś prężnie działające w sektorze edukacyjnym. Pracujemy z kilkoma znanymi trenerami esportowymi i sportowymi w celu stworzenia jak najbardziej komplementarnego programu dostosowanego do dzieci w różnym wieku.

 

Program szkolenia w Legia Esport Schools jest dostosowany do wieku i umiejętności graczy. Pierwszy poziom “Wstęp do esportu”, skierowany do dzieci od 6 do 10 lat zaczynających lub chcących zacząć swoją przygodę z esportem i ze światem cyfrowym. Program skupia się na umiejętnościach współpracy, komunikacji i analizy, przy okazji ucząc obsługi komputera. W tym kursie dzieci przechodzą przez interdyscyplinarną ścieżkę, poznając benefity płynące z wielu gier.

 

Drugi poziom “Esportowi odkrywcy”, dedykowany dla dzieci w przedziale wiekowym 9-13 lat z pewnym doświadczeniem komputerowym i esportowym bez ukierunkowania na jedną grę. W czasie kursu młodzież pozna bardziej zaawansowane mechanizmy rozgrywek i rozpocznie swoją specjalizację.

 

Trzeci poziom “Esportowe talenty”, skierowany jest do młodzieży od 11 do 16 roku życia już ukierunkowanej na rozwój w kolejnej grze, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów będą mogli doskonalić swoje umiejętności.

 

Za szkolenie na każdym poziomie odpowiedzialni są doświadczeni pedagodzy, uznani trenerzy, a także profesjonalni zawodnicy. Zajęcia odbywać będą się w większości na komputerach, a za bazę do kształcenia posłuży kilkanaście różnych tytułów esportowych.

Zdjęcie

Prowadzimy zapisy do Legia Esport Schools na regularne zajęcia w roku szkolnym 2021/2022!

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

Esport to odmiana gier video bazująca na rywalizacji zespołowej oraz edukacji w celu osiągania założonych celów. To mądra odmiana gamingu, która łączy w sobie szereg umiejętności poznawczych i społecznych w usportowionym środowisku.

 

Wychowanie dzieci i młodzieży poprzez esport rozwija szereg cech psychologicznych i umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, współpraca, czy kreatywność. Zmagania esportowe uczą analizy, rozwiązywania problemów i osiągania celów. Rozwijają zdolność do współpracy i poczucie drużynowości. Esport pozwala dzieciom na oswojenie z sytuacjami stresowymi i zwiększa pewność siebie. 

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

Legia Esport Schools

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.