Uśmiech wart więcej niż tysiąc słów! Legioniści odwiedzili najmłodszych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie - Legia Warszawa
Plus500
Uśmiech wart więcej niż tysiąc słów! Legioniści odwiedzili najmłodszych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie

Uśmiech wart więcej niż tysiąc słów! Legioniści odwiedzili najmłodszych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie

Przedstawiciele Fundacji Legii, piłkarze pierwszego zespołu - Dominik Hładun i Gabriel Kobylak, a także członkowie Fundacji Herosi, odwiedzili najmłodszych pacjentów oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Inicjatywa pozwoliła dzieciom chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zapomnieć o codziennych problemach.

Autor: Mateusz Okraszewski

Fot. Aleksandra Wizor

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Mateusz Okraszewski

Fot. Aleksandra Wizor

Przedstawiciele Fundacji Legii, piłkarze pierwszego zespołu - Dominik Hładun i Gabriel Kobylak, a także członkowie Fundacji Herosi, odwiedzili najmłodszych pacjentów oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Inicjatywa pozwoliła dzieciom chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzecaywistości i zapomnieć o codziennych problemach.

 

W czwartkowe popołudnie piłkarze Legii Warszawa udali się do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, aby spotkać się z pacjentami oddziału onkolicznego. Zawodnicy Wojskowych wręczyli dzieciom pamiątkowe maskotki Misia Kazka, a następnie wzięli udział w różnych grach i zabawach takich jak piłkarzyki, czy konkurs rzutów karnych. Wszystko po to, aby chociaż na chwilę oderwać najmłodszych pacjentów od codziennych zmartwień. Na sam koniec nasi zawodnicy rozdali autografy, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, a także porozmawiali z dziećmi i ich rodzicami. 

 

Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy zainicjować prospołeczną akcję niesienia wsparcia i nadziei dla najbardziej potrzebujących. Dla takich chwil warto pomagać, a efektów w postaci uśmiechu wzruszonych dzieci nie da się zastąpić niczym innym

 

Cała akcja została zorgranizowana w porozumieniu z Fundacją Herosi, która na co dzień opiekuje się młodymi pacjentami chorymi na różnego rodzaju nowotwory.

Zdjęcie z galerii nr 1
1 / 9
Udostępnij

Autor

Mateusz Okraszewski

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.