Wycieczki po stadionie Legii

  Wycieczki po stadionie Legii

  Deyna, Brychczy, pasja, walka, Żyleta, emocje, kibice, puchary i… Ty. Odwiedź stadion Legii Warszawa i stwórz swoją historię w tym wyjątkowym miejscu.
  Główny sponsor Fortuna
  • Udostępnij

  UWAGA! W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego, wycieczki indywidualne i grupowe po stadionie Legii są anulowane do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

   

  Stadion Miejski Legii Warszawa im. Józefa Piłsudskiego - zapraszamy Cię do naszego domu. Podczas wycieczki opowiemy o największym i najbardziej utytułowanym polskim klubie. O piłkarzach, którzy stali się legendami. O meczach, które przeszły do historii. O kibicach, którzy tworzą wyjątkową atmosferę. Opowiemy o tym, co znaczy Legia Warszawa. Co znaczy być (L)egionistą.

   

  Dowiesz się:

  · jak Legia z Kazimierzem Deyną i Lucjanem Brychczym była jedną z najlepszych drużyn w Europie;

  · skąd wzięła się nazwa najsłynniejszej trybuny w Polsce i jak powstała legijna kultura kibicowania;

  · kto ma swój portret w Galerii Mistrzów;

  · w jakich okolicznościach, wśród wystrzałów armat i karabinów na wschodnim froncie I wojny światowej powstał nasz klub oraz z jakiego powodu w nazwie stadionu znalazło się nazwisko Marszałka Józefa Piłsudskiego;

  · które mecze z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3 oglądało rekordowe 40 tysięcy widzów;

  · jak będzie wyglądał najnowocześniejszy w Polsce ośrodek treningowy Legia Training Center.

   

  Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po historii i teraźniejszości Legii Warszawa.

   

  VOUCHER na ekskluzywne zwiedzanie stadionu - idealny prezent dla najbliższej osoby!

   

  Wycieczka + Lekcje z Legią = autorski program edukacyjny Fundacji Legii

   

  Zdjęcie

  WYCIECZKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

  Trasa Czerwona

  Klimat meczu poczujesz na legendarnej „Żylecie”. Zobaczysz szatnię gości, z której korzystały takie drużyny jak Real Madryt, Borussia Dortmund i SSC Napoli. Przejdziesz przez strefę ustawiania, gdzie piłkarze przygotowują się do wyjścia na boisko. Przy ławkach rezerwowych przekonasz się, z jakiej perspektywy trener Vuković prowadzi swój zespół. Na trybunie prasowej zajmiesz miejsce na stanowiskach dla komentatorów, a w sali konferencyjnej usłyszysz, na jakie pytania odpowiadają członkowie sztabu i zawodnicy na spotkaniach z mediami.

  Czas wycieczki: 50 - 60 minut.  Trasa Biała

  Prestiż, klasa, elegancja. Podczas wycieczki Trasą Białą proponujemy dodatkowo odwiedzenie strefy biznesowej, najbardziej ekskluzywnej przestrzeni na stadionie. Zobaczysz jedną z 40 lóż biznesowych oraz Gold i Silver Club. To elitarne miejsca o najwyższym standardzie, skąd mecze najpopularniejszej polskiej drużyny oglądają przedstawiciele świata biznesu, kultury, sportu i polityki. Tam toczy się biznesowe życie klubu i Warszawy.

  Czas wycieczki: 80 - 90 minut.


  Trasa Zielona

  Nie ma kibica, który nie marzyłby o obejrzeniu z najbliższej perspektywy przygotowań do meczu swoich idoli. Oprócz stałych punktów zwiedzania stadionu Trasą Białą, zaprosimy Cię na 15 minut treningu pierwszej drużyny Legii Warszawa. Maksymalna liczba uczestników wynosi 25 osób.

  Czas wycieczki: 110 - 120 minut.

   

  *Grupa zorganizowana musi liczyć przynajmniej 15 osób (Par. 1, pkt 5 Regulaminu).

   

  Rezerwacja wycieczki:

  Zadzwoń pod numer 608 542 541 (czynny od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00) lub napisz: wycieczki@legia.pl 

   

  Wybierz dostępny termin spośród dni zaznaczonych na zielono

  ZdjęcieZdjęcie

  WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH ODBYWAJĄ SIĘ W DNI POWSZEDNIE O GODZINIE 14:00 i 16:00*

  ORAZ W WEEKENDY O GODZINIE 12:00, 14:00 i 16:00*.

   

  Na wycieczki dla osób indywidualnych nie ma limitu miejsc i nie jest wymagana rezerwacja. Bilety są sprzedawane w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Łazienkowskiej 3 (płatność gotówką lub kartą płatniczą).

   

  *dni, kiedy stadion nie jest udostępniany do zwiedzenia, są zaznaczone w harmonogramie.

  Zdjęcie

  Bezpłatny bilet na zwiedzanie stadionu przysługuje: dzieciom do lat 6 pod opieką osób dorosłych na wycieczkach indywidualnych, opiekunowi grupy na każde 10 osób z biletami ulgowymi dla grup zorganizowanych, kombatantom wojennym na podstawie ważnej legitymacji.

   

  Bilety są sprzedawane w kasach Punktu Obsługi Kibica (POK) od ul. Łazienkowskiej 3 (płatność gotówką oraz kartą płatniczą).

   

  Muzeum Legii Warszawa

  Zdjęcie

  Grupy zorganizowane, odwiedzające stadion na jednej z trzech tras, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wizyty w Muzeum Legii. Wśród unikalnych ekspozycji o bezcennej wartości dla klubu znajdują się m.in.: gabloty poświęcone najwybitniejszym piłkarzom, kolekcja pucharów, archiwalne stroje oraz pamiątki z meczów w europejskich pucharach.

   

  Czas zwiedzania Muzeum Legii: ok. 30 minut (zamówienie wizyty możliwe wyłącznie podczas rezerwacji terminu wycieczki).

   

  Zdjęcie

  Rezerwacja wycieczki:


  Zadzwoń pod numer 608 542 541 (telefon czynny od poniedziałku do piątku od godziny 09:00 do 17:00) lub napisz: wycieczki@legia.pl.

  Zdjęcie

  "Na tropie Misia Kazka" – wycieczka pełna przygód i niespodzianek dla małych Legionistek i Legionistów

  Fantastyczna wycieczka o walorach edukacyjnych dla przedszkolaków w towarzystwie uwielbianej maskotki klubu - Misia Kazka. Najmłodszych czeka fantastyczna przygoda łącząca dobrą zabawę, ruch i edukację. Dzieci najpierw zobaczą serce stadionu - szatnię i ławki rezerwowych, przewodnik przekaże specjalne zadania, które przygotował sam Miś Kazek, a punktem kulminacyjnym będzie odwiedzenie sektora rodzinnego, gdzie czeka wiele atrakcji:

  · rysowanie

  · strzelanie do bramki

  · rzucanie do kosza

  · mierzenie wzrostu i porównanie się z piłkarzami Legii

  · gry i zabawy z Misiem Kazkiem

   

  Wielkość grupy: 15 - 25 przedszkolaków

  Czas wycieczki: 60 - 80 minut

  Koszt: 19 zł / dziecko (cena zawiera opłatę za przewodnika i animację Misia Kazka)

  Rezerwacja wycieczki:

  Zadzwoń pod numer 608 542 541 (czynny od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00) lub napisz:

  natropiemisia@legia.pl 

  ZdjęcieZdjęcie

  Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych skierowana do organizatorów wycieczek

   

  Jeśli skontaktujesz się z nami w celu organizacji / dokonania rezerwacji wycieczki w jeden ze wskazanych powyżej sposobów (telefonicznie lub mailowo), Legia Warszawa S.A. (adres: ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa) („Legia”), pozyska od Ciebie i będzie przetwarzać Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail) jako ich administrator. Legia będzie przetwarzać uzyskane w ten sposób dane osobowe w następujących celach: (i) wykonania umowy z Tobą – jeśli będziesz stroną umowy z Legią w zakresie organizacji wycieczki, (ii) kontaktów z Tobą w sprawie wycieczki, w tym jej organizacji i przeprowadzenia, (iii) wypełnienia przez Legię obowiązków prawnych ciążących na Legii, np. w zakresie podatków i rachunkowości, związanych z wycieczką, (iv) ewentualnego ustalenia, dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami. W związku z faktem, że Legia będzie przetwarzać Twoje dane osobowe, przysługiwać Ci będą następujące prawa: dostępu do danych; otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawa do przeniesienia danych czy wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Będziesz również mieć prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu przez Legię Twoich danych osobowych jako osoby organizującej/rezerwującej wycieczkę, zapoznając się z par. 8 Regulaminu Zwiedzania Stadionu Legii, który znajduje się na stronie internetowej https://legia.com/regulaminy.

  Udostępnij
  14razyMistrz Polski
  19razyPuchar Polski
  4razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  © Legia Warszawa S.A.Wszelkie prawa zastrzeżone.