Plus500
AION BANK i Legia Warszawa.

  AION BANK i Legia Warszawa.

  Załóź konto i odbierz darmowy bilet na mecz z Napoli!

  • Udostępnij

  Legia Warszawa wraz z partnerem AION BANK zapraszają do udziału w specjalnej akcji, w której do uzyskania są darmowe bilety na hitowy mecz Legia Warszawa - Napoli.

   

  UWAGA >  

  Podczas zakładania konta musisz podać kod AIONLEGIA  

  Aby wykorzystać bilet musisz być zaszczepiony. 

   

  Co należy zrobić aby uzyskać bilet? 

   

  • Pobierz i Zainstaluj aplikację AION BANK na telefon (link android / iOS) https://aion.onelink.me/ lub bezpośrednio ze sklepu: https://play.google.com/store lub https://www.apple.com/app-store/ 
  • Załóż konto w AION BANK używając podczas rejestracji kodu polecającego AIONLEGIA (Całość powinna zająć 10-15 minut, kod wpisujesz na końcu procesu zakładania konta)  
  • Kod AIONLEGIA jest wymagany i jeżeli nie użyjesz go podczas zakładania konta NIE OTRZYMASZ LINKU DO BILETU 
  • Po założeniu konta i weryfikacji, w ciągu 24-godzin Bank wyśle, na e-mail podany podczas rejestracji,  email z linkiem do uzyskania biletu 
  • Używając linku wejdź na serwis bilety.legia.com  
  • Zaloguj się Kontem Kibica. Jeżeli go nie posiadasz załóż Konto Kibica i zaloguj się.  
  • Wybierz dostępne miejsca. 
  • Dokończ zakup biletu i pobierz go w formacie PDF lub zarejestruj na posiadanej karcie kibica.  

   

  W przypadku kiedy Uczestnik promocji założy konto w AION BANK po wyczerpaniu puli biletów na mecz z Napoli, otrzyma dedykowany kod do Legia Fanstore online o wartości 50 PLN, przy zakupach z min. 100 PLN. Kod będzie ważny do 31.12.2021 do godziny 23:59 

   

  Tutaj znajdziesz REGULAMIN akcji 

  Zdjęcie z galerii nr 1
  1 / 3

  O AION BANK

  Kim jesteśmy i dlaczego warto nas wybrać

   

  Aion Bank powstał z obserwacji dzisiejszych finansów i zmieniających się potrzeb cyfrowych użytkowników. Wykorzystujemy to, co najlepsze w tradycyjnych instytucjach finansowych, łącząc to z łatwością użytkowania i najnowszymi technologiami. W efekcie, na stałe zmieniając relacje między bankiem a jego klientami. Nasze usługi są skierowane do klientów indywidualnych, poszukujących korzystnych usług finansowych, których nie mogą znaleźć w swoim banku. 

   

  Aplikacja Aion Banku daje dostęp do wysoko oprocentowanych kont oszczędnościowych, globalnych inwestycji, szybkich i najkorzystniejszych na rynku przewalutowań, a wszystko w pełni cyfrowo. Bez zbędnych prowizji, limitów i ograniczeń. 

   

  Oprócz zaawansowanych rozwiązań, dbamy również o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy i danych. Eksperci Aion Banku gwarantują, że dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym zastosowane zabezpieczenia, pod wieloma względami przekraczają międzynarodowe standardy.

   

  Bank jest wspierany przez globalny fundusz private equity Warburg Pincus LLC, który jest zarządzany przez doświadczonych, międzynarodowych menedżerów z szeroką wiedzą na temat rozwoju branży finansowej.

   

  Poznaj AION BANK https://aion.eu/pl-pl

  Udostępnij
  16razyMistrz Polski
  19razyPuchar Polski
  4razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.