Legioniści wrócili do szkoły - Legia Warszawa
Legioniści wrócili do szkoły

Legioniści wrócili do szkoły

Piłkarze Legii Warszawa spotkali się z uczniami i odpowiedzieli na pytania.

Autor: Przemysław Gołaszewski

  • Udostępnij

Autor: Przemysław Gołaszewski

Valeriane Gvilia, Cafu i Domagoj Antolić odwiedzili w środę naszych sąsiadów - uczniów klas dwujęzycznych II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie. Aula główna wypełniła się po brzegi, a wchodzących piłkarzy uczniowi powitali gromkimi brawami. Wizyta w szkole rozpoczęła się od krótkiego quizu, podczas którego licealiści odpowiadali na pytania związane z historią Legii Warszawa oraz przeszłością szkoły, do której uczęszczają. Najlepsi otrzymali od piłkarzy klubowe upominki oraz zaproszenie na niedzielny mecz z Wisłą Kraków.

ZdjęcieZdjęcie

Po zakończonym quizie nadszedł czas na pytania. Uczniowie byli ciekawi, jaką drogę piłkarze musieli przejść, by założyć koszulkę z “eLką” na piersi. Nastoletnich kibiców interesowało również, jak radzić sobie z oczekiwaniami i co robić, by nie stracić motywacji do walki o swoje marzenia. Zwieńczeniem spotkania było wspólne pamiątkowe zdjęcie i sesja autografów, po które ustawiła się długa kolejka.

ZdjęcieZdjęcie

Wizyta została zorganizowana w ramach współpracy Legii Warszawa z Fundacją Społeczności Liceum Batorego, której prezesem jest Pan Wiktor Zień.

ZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Przemysław Gołaszewski

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.