Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum - Legia Warszawa
Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum

Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum

Fundacja Legii i Collegium Novum, zapraszają na bezpłatne warsztaty maturalne w dniach 27-28 kwietnia. Zapisz się już teraz!

Autor: Kamil Dudek

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Kamil Dudek

Fundacja Legii i Collegium Novum, zapraszają na bezpłatne warsztaty maturalne, które odbędą się w dniach 27 - 28 kwietnia na stadionie Legii Warszawa w strefie Premium. Podczas warsztatów zostanie omówiona matura z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym, oraz zorganizowane spotkanie z psychologiem, który opowie o tym, jak odpowiednio przygotować się do egzaminów. Zapisz się juz teraz!

Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum to kompletny 2-dniowy warsztat maturalny. Szansa na utrwalenie wiadomości z matematyki i języka polskiego oraz spotkanie z psychologiem, który pokaże Ci jak maksymalnie wykorzystać swój potencjał na egzaminie. Nasze powtórki to spotkanie, podczas którego przypomnisz sobie formułę matury 2024. 

W części poświęconej językowi polskiemu utrwalisz wiadomości i kompetencje literackie, stworzysz bank kluczowych motywów literackich na przykładzie wybranych lektur obowiązkowych. Wiedza ta przyda Ci się zarówno do egzaminu ustnego, jak i do wypracowania. W trakcie warsztatu będziesz miał /-a także okazję, by utrwalić własne umiejętności w jego pisaniu.


Maturalne powtórki z Fundacją Legii i Collegium Novum to także intensywna powtórka maturalna z matematyki. Rozwiążemy arkusze maturalne z matematyki na poziomie podstawowym uwzględniające najbardziej typowe zadnia pojawiające się na egzaminach w ostatnich latach. Szczególną uwagę skierujemy na zadania otwarte, których omawianie wzbogacimy przypomnieniem najważniejszych faktów z teorii.

Na warsztacie z psychologiem poznasz proste praktyki, które można wykorzystać przed egzaminem ale tekże w życiu codziennym: w szkole, w domu, w relacjach z rówieśnikami i rodzicami- to przyda Ci się zawsze i pozostanie z Tobą na zawsze. 

Harmonogram warsztatów:

Sobota, 27 kwietnia

9.00-11.00 wykład - spotkanie z psychologiem - "jak okiełznać stres egzaminacyjny” z elementami skutecznej nauki.

11.15-14.15 matura z języka polskiego

14.30-18.30 matura z matematyki

 Niedziela, 28 kwietnia

9.00-12.00 matura z języka polskiego część 2

12.15-15.15 matura z matematyki część 2

W celu zapisania się na warsztaty nalezy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Liczba miejsc jest ograniczona, wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zapisaniem na warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń. O przyjęciu na warsztaty, poinformujemy w wiadomości mailowej.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

Kamil Dudek

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.