Plus500
#WszyscyDoWioseł 2022

#WszyscyDoWioseł 2022

24 listopada Fundacja Legii organizuje piątą edycję charytatywnych regat na wioślarskich ergometrach #WszyscyDoWioseł. W tym roku zebrane środki trafią do Fundacji Daj Herbatę, która od lat opiekuje się osobami w kryzysie bezdomności.

Autor: Fundacja Legii

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Fundacja Legii

Kiedy?

24.11.2022

Gdzie?

Stadion Legii Warszawa, strefa Silver

Kup bilet

Charytatywne wiosłowanie odbędzie się na stadionie warszawskiej Legii w czwartek, 24 listopada w godzinach 9.00 - 19.00. W wielkiej wioślarskiej i jednocześnie dobroczynnej sztafecie wystartuje 120 załóg, każda będzie się składać z czterech zawodników. Załogi będą wiosłować w 10-minutowych zmianach. Wśród uczestników będą influencerzy, sportowcy i dziennikarze.

 

Środki zebrane w tegrocznej edycji akcji w całości trafią do Fundacji Daj Herbatę, która od 2015 roku nieprzerwanie pomaga i działa na rzecz osób doświadczających bezdomności.

 

– #WszyscyDoWioseł to projekt, który od pierwszej edycji procentuje dobrem. Wielką wartością tej formy pomagania jest połączenie sportu – bo to w końcu prawdziwe ściganie na ergometrach – z konkretną formą wsparcia, edukacją i uwrażliwianiem na ważne problemy społeczne. W tym roku będziemy pomagać Fundacji Daj Herbatę oraz jej podopiecznym, osobom bezdomnym, na których sytuację warto zwrócić uwagę i pomóc wyjść z kryzysu. Dzięki Fundacji Legii, jej oddanym wolontariuszom, partnerom i projektom takim jak #WszyscyDoWioseł dajemy im nadzieję na zmianę swojego życia – mówi Anna Mioduska, Prezes Fundacji Legii.

 

Każdy może dołączyć do zbiórki na rzecz Fundacji Daj Herbatę zgłaszając swoją czteroosbową osadę do regat. Zgłoszenia przyjmowane są pod dedykowanym adresem wdw@legia.pl Ważne – o dostaniu się na listę ztartować będzie decydować kolejność zgłoszeń.

 

Na potrzeby tegorocznej akcji WDW Fundacja Legii przygotowała różne pakiety dla sponsorów i partnerów. Szczegółowe informacje dotyczące współpracy można uzyskać pisząc maila na adres sponsoring@fundacjalegii.pl

 

Zrzutka na cel wydarzenia prowadzona jest na stronie: http://www.zrzutka.pl/WDW

ZOBACZ W JAKI SPOSÓB MOŻESZ POMÓC:

 

1. Zgłoś swoją drużynę

Napisz na wdw@legia.pl i zgłoś swoją czteroosowobą drużynę, która weźmie udział w regatach! W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz wszystkie szczegóły dotyczące rejestracji załogi. 

 

2. Zostań partenerem akcji

Dla sponsorów i partnerów wydarzenia przygotowaliśmy specjalne pakiety świadczeń. Napisz na sponsoring@fundacjalegii.pl aby dowiedzieć się więcej. 

 

3. Dołącz do zrzutki lub załóż własną skarbonkę.

W tym roku postanowiliśmy również założyć zbiórkę online na portalu Zrzutka.pl. Jest ona dostępna pod adresem: www.zrzutka.pl/WDW   i umożliwia zakładanie skarbonek i zbieranie środków przez wszystkie załogi. Dla drużyny, która będzie najbardziej aktywna medialnie i która zbierze największą kwotę na swojej skarbonce przewidzieliśmy specjalną nagrodę. 

 

 

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Fundacja Legii

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.