Plus500
Gramy! Legia Tenis & Golf zaprasza na korty już od 1 maja

Gramy! Legia Tenis & Golf zaprasza na korty już od 1 maja

Od początku maja Legia Tenis & Golf zaprasza na teren historycznego kompleksu sportowego w rejonie królewskich Łazienek i warszawskiej Agrykoli.

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

  • Udostępnij

Autor: LW

Fot. Janusz Partyka

Od początku maja Legia Tenis & Golf zaprasza na teren historycznego (od 1923 roku) kompleksu sportowego w rejonie królewskich Łazienek i warszawskiej Agrykoli.

 

Legia powraca na Myśliwiecką oferując swojej społeczności potencjał 10 ziemnych kortów (gruntowna renowacja w kwietniu 2021), dogodną lokalizację w centrum stolicy, jak i też przede wszystkim doświadczoną kadrę trenerską i obsługi.

 

Wśród naszych produktów znajdziecie zarówno możliwość klasycznej gry na kortach (w tym dla osób, które zaczynają dzień o 5 nad ranem), jak i też bogatą ofertę szkoleniową rozwijającą umiejętności bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

 

Zapraszamy gorąco do skorzystania nie tylko z zajęć indywidualnych, ale i też szkoleń prowadzonych przez byłych zawodników ATP TOP 500 , czy też dwudniowych zgrupowań wypełnionych nie tylko treningami tenisowymi, ale również zajęciami motorycznymi i psychologii sportu.

Zdjęcie

Szczególnie dla nas ważnymi (jak i pewnie też dla Was) są nasi najmłodsi adepci tenisa. Dlatego też gorąco zapraszamy nasze obecne i przyszły talenty do zarówno wspólnej pozytywnej zabawy, jak i sportowego treningu (zajęcia indywidualne, grupowe, a niedługo półkolonie!)!

 

Jesteśmy także przekonani, że pozytywnie na relaks po grze wpłynie nasza całkowicie wyremontowana recepcja / lobby, zapewniająca napoje / przekąski / lekkie posiłki (oczywiście póki co na wynos).

 

Co więcej w przygotowaniu do wyjścia na kort pomoże też na pewno nowoczesne zaplecze sanitarne, które niebawem zostanie rozszerzone o ofertę wellness (sauny, jacuzzi), a Waszą motorykę na pewno wzmocni nasza w pełni wyposażona siłownia.  

 

Jednocześnie już niedługo zaprosimy do naszej społeczności wszystkich fanów golfa dla których to będziemy mieli przygotowane multimedialne symulatory oraz produkty szkoleniowe na najlepszych polach golfowych w Polsce.

 

Aktualnie także opracowujemy szereg wydarzeń (w tym turnieje tenisowe i atrakcje dla najmłodszych) w okresie wiosenno – letnim więc wierzymy, że nasz obiekt będzie też dla Państwa po prostu miłym miejscem na spędzenie czasu w gronie najbliższych.

 

Do zobaczenia na Myśliwieckiej i śledźcie nas na bieżąco na naszych profilach na Fejsbuku (@LegiaTenisGolf)  oraz Instagramie (@LegiaTenisGolf)!

 

Godziny otwarcia kompleksu:

Poniedziałek – Piątek godz. 07:00 – 22.00 
(możliwość „Early Birds” od godz: 05:00 do 07:00 – prosimy o indywidualny kontakt)

Sobota – Niedziela godz. 08:00 – 22:00

 

Kontakt i rezerwacje:

Tel. 222 450 450

Mail: info@tenisgolf.legia.com

ul. Myśliwiecka 4a Warszawa

 

 

Zagraj z nami, bo my gramy od 1923 roku!

Udostępnij

Autor

LW

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.