Plus500
Karnawałowy Live Charytatywny Fundacji Legii i PLNY LALA

Karnawałowy Live Charytatywny Fundacji Legii i PLNY LALA

Fundacja Legii oraz PLNY LALA® zapraszają na LIVE KARNAWAŁOWY. Bądźcie #GotowiDoPomocy i wesprzyjcie razem z nami warszawskich seniorów. W najbliższy czwartek, 21 stycznia, przyłącz się do nas o godzinie 19:16.

Autor: Fundacja Legii

  • Udostępnij

Autor: Fundacja Legii

Fundacja Legii oraz PLNY LALA® zapraszają na LIVE KARNAWAŁOWY. Bądźcie #GotowiDoPomocy i wesprzyjcie razem z nami warszawskich seniorów. W najbliższy czwartek, 21 stycznia, przyłącz się do nas o godzinie 19:16. Transmisja dostępna za pośrednictwem naszych profili na Facebooku (Fundacja Legii, oficjalny profil PLNY LALA® oraz Elisy Minetti). Na wydarzenie zapraszają: Dyrektor Kreatywna PLNY LALA® - Elisa Minetti oraz Prezes Fundacji Legii - Anna Mioduska. Spotkanie poprowadzi Piotr Kędzierski. Gościnnie wystąpią: Joanna Przetakiewicz, Gabi Drzewiecka, Jagna Niedzielska, Marta Poślad, Andrzej Polan, Dawid Woliński i Vienio.

 

Tym razem przywracamy blask i blichtr karnawałowych sal balowych. Wskrzeszamy czasy świetności naszych dziadków. To oni nauczyli nas właściwej celebracji życia i dystansu do codzienności. Powspominamy, przywrócimy chwałę dawnym szlagierom i posłuchamy opowieści o kuluarach karnawałowych przygotowań i zwyczajów na przestrzeni minionego wieku.

 

Zdjęcie

Pomimo wielu przeciwności losu napotkanych w 2020, dał on warszawskim seniorom nową motywację, dzięki wsparciu Fundacji Legii pojawiła się w ich życiu nowa przestrzeń i możliwość bezpiecznego kontaktu i wsparcia. Poprzez serię wydarzeń live tworzymy nową płaszczyznę inspirujących historii, wymiany doświadczeń, zwrócenia się z troską w stronę seniorów w naszym bliższym i dalszym otoczeniu. To z nich płynie do nas mądrość, doświadczenie, poczucie humoru i doświadczenia, które ukształtowały nas i współczesne oblicze naszego miasta. Pomóżmy im rozbłysnąć.

 

Jak wspierać seniorów? 

 

Dołóż się do zbiórki: https://zrzutka.pl/gotowidopomocy

 

lub

 

Załóz skarbonkę:

  • Załóż konto na www.zrzutka.pl (założenie konta jest bezpłatne)
  • Wejdź na stronę www.zrzutka.pl/gotowidopomocy
  • Poniżej grafiki wybierz opcję „skarbonki”
  • Naciśnij na „Załóż skarbonkę” a następnie spersonalizuj swoją skarbonkę. Dodaj jej tytuł oraz opis, możesz również stworzyć indywidualny link do swojej skarbonki oraz spersonalizować podziękowania za wpłaty.
  • Zaakceptuj regulamin i naciśnij „Zapisz skarbonkę”
  • Wpłać jakąkolwiek kwotę abyśmy zauważyli twoją aktywność na zrzutce i roześlij znajomym link do swojej skarbonki

20 osób, które za pośrednictwem skarbonek zbiorą największe środki zostaną wyróżnione darmowymi kodami na półroczny dostęp TIDAL HIFI oraz całoroczną dostawą w sklepie PLNY LALA®. Trzy osoby, które zbiorą największe środki do 20.01 będą mogły połączyć się w dniu wydarzenia ze studiem.

 

#GotowiDoPomocy to kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie epidemii koronawirusa. W pierwszym etapie programu seniorzy mogli korzystać ze specjalnie przygotowanej infolinii, poprzez którą mogli zamawiać bezpłatne posiłki, korzystać z pomocy przy robieniu zakupów, uzyskać pomoc technologiczną oraz pomoc psychologiczną. Podczas pierwszych 49 dni akcji udało nam się pomóc prawie 2 500 seniorom dostarczając i finansując ponad 32 000 posiłków. Od czerwca prowadzony jest drugi etap programu, obejmujący pomocą węższą grupę najbardziej potrzebujących seniorów. Obecnie pod stałą opieką Fundacji Legii znajduje się 43 beneficjentów z całej Warszawy. Akcja #GotowiDoPomocy trwa już 285 dni, podczas których dostarczyliśmy podopiecznym blisko 42 500 posiłków.

Zdjęcie
Udostępnij

Autor

Fundacja Legii

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.