26 MAJA 2024 - ŚWIĘTO ŁAZIENKOWSKIEJ I UROCZYSTY TRENING NA STADIONIE LEGII! - Legia Warszawa
26 MAJA 2024 - ŚWIĘTO ŁAZIENKOWSKIEJ I UROCZYSTY TRENING NA STADIONIE LEGII!

26 MAJA 2024 - ŚWIĘTO ŁAZIENKOWSKIEJ I UROCZYSTY TRENING NA STADIONIE LEGII!

Już 26 maja, odbędzie się coroczne Święto Łazienkowskiej oraz Uroczysty Trening Legia Soccer Schools na płycie głównej. To wydarzenie to prawdziwe święto dla wszystkich młodych piłkarek i piłkarzy z całej Polski, a także dla ich rodzin i fanów klubu.

Autor: Legia Soccer Schools, Fundacja Legii

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Soccer Schools, Fundacja Legii

Już 26 maja, odbędzie się coroczne Święto Łazienkowskiej oraz Uroczysty Trening Legia Soccer Schools na płycie głównej. To wydarzenie to prawdziwe święto dla wszystkich młodych piłkarek i piłkarzy z całej Polski, a także dla ich rodzin i fanów klubu.

Wyjątkowe treningi na głównej murawie:

Trening na głównej płycie Stadionu Legii Warszawa to doskonała okazja dla młodych piłkarzy, by poczuć się jak prawdziwi profesjonaliści. Pod okiem doświadczonych trenerów będą mieli szansę poprawić swoje umiejętności, wymienić się doświadczeniami i przede wszystkim świetnie się bawić! A w tym roku, z okazji 10. urodzin Legia Soccer Schools, trening nabiera jeszcze większego znaczenia. To jedno ze specjalnych wydarzeń, które świętują tę okrągłą rocznicę.

 

Trening na samym środku murawy stadionu Legii Warszawa daje uczestnikom wyjątkowe doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Podczas uroczystych zajęć młodzi piłkarze mają okazję poznać się nawzajem, wymienić się doświadczeniami i nauczyć się nowych umiejętności, a wszystko to przy akompaniamencie dopingującej publiczności.

 

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział tysiące dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarkich Legia Soccer Schools (więcej o naszych programach piłkarskich: kliknij).

 

W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także innych dyscyplin sportu w ramach www.LegiaSchools.pl.

 

 

Mnóstwo atrakcji na trybunach i wokół Stadionu:

Poza treningami na murawie, czeka na nas także mnóstwo atrakcji na trybunach i wokół stadionu! Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek, konkursów i gier, które sprawią, że ten dzień będzie niezapomniany! Od wyzwań piłkarskich, treningów pokazowych naszych sekcji z www.LegiaSchools.pl, przez wycieczki po Stadionie aż po stoiska z gadżetami klubowymi - dla każdego coś miłego!

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

Akademie Klasy Ekstra:

Dodatkowo zapraszamy do udziału w Akademiach Klasy Ekstra gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności na wielu udostępnionych tego dnia atrakcjach. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra to otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek zajęcia, gdzie na najmłodszych czekają sportowe konkursy, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Tegoroczne turnieje Akademii Klasy Ekstra to już dziewiąta edycja tego projektu – organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ekstraklasy, a sam projekt finansowany jest ze środków Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ciągu trzech tygodni organizatorzy odwiedzą każdy klub Ekstraklasy – w każdym kolejnym dniu będąc obecnym w innej lokalizacji. Na Legii to wydarzenie zrealizowane zostanie właśnie 26 maja 2024 r.

 

Podczas każdego z wydarzeń na uczestników czekają dodatkowe atrakcje. Podobnie jak w poprzednich latach nie zabraknie pokazów Teqball prowadzonych przez reprezentantów Polski w tej dyscyplinie. Kolejna z przygotowanych atrakcji to strefa Fitlight i Czas Reakcji - wszyscy uczestnicy otrzymają szansę spróbowania swoich sił w konkurencjach z wykorzystaniem specjalnych urządzeń, pozwalających na weryfikację refleksu i poprawę swojej koordynacji. Organizatorzy zadbali również o przygotowanie mnogości dmuchanców (piłkarzyki, piłkarski dart) czy boisk umożliwiających grę 1 na 1. Zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy z pewnością znajdą dla siebie dodatkowe aktywności, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się z obecności na Akademiach Klasy Ekstra.

 

 

Świętowanie 10. urodzin Legia Soccer Schools:

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się tym wyjątkowym dniem z Wami! 10 lat Legia Soccer Schools to nie tylko rocznica, to przede wszystkim dowód na ogromne zaangażowanie i pasję wszystkich uczestników, trenerów, partnerów i współpracowników, którzy tworzą naszą piękną legijną rodzinę. Cieszmy się razem tą wyjątkową okazją i świętujmy!

 

Kto może wziąć udział w Uroczstym Treningu:

W treningu mogą wziąć udział tylko aktywni zawodnicy, którzy posiadają status „aktywny” w Panelu Opiekuna. Pamiętajcie, że w zajęciach udział mogą wziąć dzieci tylko w sprzęcie Legia Soccer Schools.

Udział w Uroczystym Treningu możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji!

 

Zapisz się na listę uczestników Uroczystego Treningu:

- Zaloguj się na https://panel.legiasoccerschools.pl/ gdzie loginem jest Twój adres e-mail.

- Przejść do zakładki "Sklep Legia Soccer Schools" wybierając zawodnika jakiego chcecie zapisać na Uroczysty trening.

- Przejść do zakładki "Uroczysty trening 2024" i wybierz odpowiedni produkt.

- Kliknij Zamów i... gotowe!

Na wasze zgłoszenia czekamy do piątku 17 maja 2024!  

Przed terminem wydarzenia otrzymacie informacje z konkretną godziną Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe podane przez Was w Panelu Opiekuna po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa!

 

ZAPISZ DZIECKO NA UROCZYSTY TRENING - KLIKNIJ TUTAJ

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

Udostępnij

Autor

Legia Soccer Schools, Fundacja Legii

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
5razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.