Karnety i Subskrypcja na Legię na sezon 2023/24 wkrótce w sprzedaży! - Legia Warszawa
Plus500
Karnety i Subskrypcja na Legię na sezon 2023/24 wkrótce w sprzedaży!

Karnety i Subskrypcja na Legię na sezon 2023/24 wkrótce w sprzedaży!

Zagwarantuj sobie miejsce na WSZYSTKICH meczach ligowych rozgrywanych na naszym stadionie w sezonie 2023/24! Zapoznaj się z ofertą karnetową, która w szczególny sposób docenia posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu! W tym roku specjalnie dla Ciebie w przedsprzedaży do 29 czerwca obniżamy regularną cenę karnetu do poziomu cen z ubiegłego sezonu.

Autor: Legia Warszawa

Fot. Mateusz Kostrzewa

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Warszawa

Fot. Mateusz Kostrzewa

Zagwarantuj sobie miejsce na WSZYSTKICH meczach ligowych rozgrywanych na naszym stadionie w sezonie 2023/24! Zapoznaj się z ofertą karnetową, która w szczególny sposób docenia posiadaczy karnetów z ubiegłego sezonu! W tym roku specjalnie dla Ciebie w przedsprzedaży do 29 czerwca obniżamy regularną cenę karnetu do poziomu cen z ubiegłego sezonu.

 

Karnety sezonowe 2023/24

 

Od 21 czerwca od godz. 19:16 do 29 czerwca do godz. 16:00 karnety będzie można kupić w specjalnych cenach ze zniżkami!

 

JUŻ DZISIAJ:

1. Zapewnij sobie pewne miejsce na stadionie przy Łazienkowskiej 3 we wszystkich domowych meczach ligowych Legii Warszawa.

2. Skorzystaj z wyjątkowej promocji, w której ceny karnetów w przedsprzedaży do 29 czerwca obniżyliśmy do poziomu cen z ubiegłego sezonu.

3. Wybierz najlepsze dla siebie miejsce do wspierania i aktywnego dopingu naszej drużyny.

4. Sprawdź, gdzie czekają na Ciebie największe atrakcje.

 

Skorzystaj z wyjątkowej promocji – ceny karnetów w przedsprzedaży do 29 czerwca obniżone do poziomu cen z ubiegłego sezonu. 

 

Potrzebujemy Ciebie, by dalej być niepokonanym przy Ł3, by budować Twierdzę Łazienkowską. Razem z Tobą możemy sięgać po najwyższe cele. Ty jesteś dwunastym zawodnikiem stołecznej drużyny, dzięki któremu wygrywamy ciężkie mecze i podnosimy się z trudnych sytuacji.

Wierzymy, że wspólnie – przez cały sezon 2023/24 - będziemy tworzyć niezapomniane widowisko.

 

Wychodząc naprzeciw kibicom, którzy w ostatnim sezonie posiadali karnety przygotowaliśmy specjalną ofertę dającą możliwość zakupu w cenach obniżonych do poziomu cen z sezonu 2022/23. Chcemy również docenić kibiców z najwyższą frekwencją w ubiegłym sezonie, dlatego dla nich także mamy wyjątkową promocję.

 

Chcemy być transparentni w komunikacji z kibicami i na początku sezonu podawać jak najwięcej istotnych informacji. Nie zapisujemy niczego małymi literami, nie pozostawiamy niczego domysłom. Klub zdecydował się podnieść ceny karnetów średnio o około 15%. Wynika to z rosnących kosztów organizacji dnia meczowego, podwyżek cen energii, gazu oraz kosztów pracy. Ostatnia większa podwyżka cen miała miejsce w sezonie 2016/17. Dziękujemy całemu środowisku Legii Warszawa za zrozumienie tej decyzji.

 

Dodatkowo informujemy, że od sezonu 2023/24 wracamy do dwóch stref cenowych na Trybunie Wschodniej. Dotychczasowe sektory pomarańczowe wejdą w skład sektorów czerwonych (Strefa 1). Pozostały układ stref pozostaje bez zmian. 

 

Kup karnet w PRZEDSPRZEDAŻY do 29 czerwca, aby zapewnić sobie NAJATRAKCYJNIEJSZĄ cenę.

Jak co roku, w początkowym okresie sprzedaży, pierwszeństwo zakupu mają posiadacze karnetów z sezonu 2022/23. Dla tych osób została przygotowana rezerwacja dotychczas zajmowanych krzesełek.

 

- Legia Warszawa docenia karnetowiczów. Miałeś karnet w zeszłym sezonie? W tym roku specjalnie dla Ciebie w przedsprzedaży do 29 czerwca obniżamy regularną cenę karnetu do poziomu cen z ubiegłego sezonu.

- Zniżka 25% od regularnej ceny karnetu na sezon 2023/24 dla wszystkich kibiców, którzy w sezonie 2022/23 mieli 100% frekwencję na meczach PKO Bank Polski Ekstraklasy,

- Zniżka 15% od regularnej ceny karnetu na sezon 2023/24 dla wszystkich pozostałych posiadaczy karnetów z sezonu 2022/23 bez 100% frekwencji na meczach PKO Bank Polski Ekstraklasy.

 

W trakcie przedsprzedaży możesz wybrać swoje dotychczasowe miejsce lub zmienić je na inne dowolne dostępne na stadionie. Możesz też poczekać do 29 czerwca do godz. 16:00, kiedy wszystkie nieodebrane rezerwacje zostaną udostępnione do sprzedaży.

 

29 czerwca o godz. 16:00 ruszy otwarta sprzedaż karnetów w regularnych cenach dla wszystkich zainteresowanych kibiców. Wówczas będzie można wybierać miejsca spośród wszystkich dostępnych na stadionie. Sprzedaż regularna potrwa do 21 lipca do ostatniego gwizdka w meczu Legia Warszawa – ŁKS Łódź.

 

Jeśli ktoś nie zdąży kupić karnetu w tym okresie, zostaną ostatnie 2 dni na zakup w ofercie „ostatni gwizdek”, która zakończy się w niedzielę 23 lipca o godz. 23:59. Po tym terminie karnety nie będą już dostępne w sprzedaży!

 

Kupując karnet na mecze Legii Warszawa w sezonie 2023/24 zapewniasz sobie stałe miejsce na wszystkich meczach w ramach rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, a także na potencjalnych meczach w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski rozgrywanych na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

 

Dodatkowo posiadacze karnetów mają pierwszeństwo w zakupie biletów na swoje miejsce na mecze nieobjęte karnetem, takie jak rozgrywki europejskie czy mecze specjalne.

 

NOWOŚCIĄ dla posiadaczy karnetów jest stała, niska cena biletów na mecze kwalifikacyjne do Ligi Konferencji UEFA do fazy play-off włącznie.

 

KOLEJNYM PRZYWILEJEM jest możliwość zakupu 2 biletów dla swoich znajomych w przedsprzedaży. W przypadku, gdy kibic nie będzie mógł stawić się na domowym meczu Legii, będzie miał opcje udostępnienia biletu innemu kibicowi do 2 godzin przed pierwszym gwizdkiem sędziego lub też zwolnienia swojego miejsca, które ponownie trafi do sprzedaży. To nowa funkcjonalność, nad którą pracowaliśmy przez ostatnie tygodnie.

 

Pobijmy rekord frekwencji z poprzedniego sezonu, wspólnie budujmy Twierdzę Łazienkowską. Bądź z nami i pomóż drużynie sięgać po najwyższe cele. Musisz być częścią tej mistrzowskiej drużyny!

Jak wiecie, pobicie rekordu frekwencji z sezonu 2015/16 stawia przed nami kolejne, jeszcze wyższe cele: walkę o ponowne poprawienie frekwencji, o jeszcze większy doping, o kolejne SOLD OUTY.

 

Wierzymy, że w kolejnym sezonie będziemy wyznaczać trendy dla całej ligi.

 

Do zobaczenia na stadionie!

ZdjęcieZdjęcie

SUBSKRYPCJA NA LEGIĘ WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

 

Jako największy klub w Polsce staramy się być przykładem dla innych nie tylko na boisku, ale także poza nim. Wprowadzamy produkt, którego na polskim rynku, w takiej postaci, jeszcze nie było. Stale obserwujemy co nowego i innowacyjnego wprowadza się w klubach europejskich. Podążając za trendami i odpowiadając na Wasze potrzeby wprowadzamy w pierwszym tygodniu lipca SUBSKRYPCJĘ NA LEGIĘ.

 

Czym jest subskrypcja?

Przede wszystkim to elastyczność i komfort. Model subskrypcyjny jest niezwykle prosty! Działa na podobnej zasadzie jak popularne usługi streamingowe. Opłaty są pobierane automatycznie co miesiąc - dzięki temu odczuwalny koszt usługi jest duży niższy.

 

Co daje Subskrypcja?

- Gwarancję odbioru biletów na 48 godzin przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży.

- Możliwość wyboru dowolnego miejsca na stadionie w tej samej strefie cenowej lub niższej.

- Pierwszeństwo zakupu biletów na mecze w europejskich pucharach, na które wszyscy tak czekamy.

- Możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży dla znajomych.

- Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie po upływie pierwszych 6 miesięcy od daty zakupu.

- Unikalne treści związane z I drużyną Legii Warszawa przesyłane w trakcie przerw letnich i zimowych.

Jeśli lubisz mieć większą kontrolę nad swoim budżetem, cenisz niską cenę miesięczną, nie chcesz pamiętać o kolejnych płatnościach, to SUBSKRYPCJA NA LEGIĘ jest dla Ciebie!

 

Więcej szczegółów na temat Subskrypcji na Legię znajdziesz w naszym FAQ o Subskrypcji na Legię, w TYM miejscu!

Zdjęcie

Regulamin sprzedaży znajdziesz w TYM miejscu. 

Udostępnij

Autor

Legia Warszawa

16razyMistrz Polski
20razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.