Plus500
Rezerwy: Transmisja meczu Legii II z Błonianką Błonie na kanale YouTube Akademii Legii

Rezerwy: Transmisja meczu Legii II z Błonianką Błonie na kanale YouTube Akademii Legii

W najbliższą sobotę, 24 września o godz. 12:00, piłkarze rezerw Legii Warszawa zmierzą się z Błonianką Błonie. Transmisja tego spotkania zostanie przeprowadzona na kanale Youtube Akademii Legii.

Autor: MO

Fot. Jakub Wydra

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: MO

Fot. Jakub Wydra

W najbliższą sobotę, 24 września o godz. 12:00, piłkarze rezerw Legii Warszawa zmierzą się z Błonianką Błonie. Transmisja tego spotkania zostanie przeprowadzona na kanale Youtube Akademii Legii w TYM miejscu. 

 

Podopieczni Piotra Jacka zajmują aktualnie ósme miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce "rezerwiści" rywalizowali na wyjeździe z Mławianką Mława. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w 15. minucie wyszli na prowadzenie. Skutecznie rzut karny wykonał bowiem Maciej Rogalski. Na to trafienie legioniści odpowiedzieli jeszcze w pierwszej połowie i to dwukrotnie. Najpierw do siatki rywali trafił Igor Strzałek, a następnie Filip Laskowski. Niestety, w drugiej odsłonie meczu bramkę dla Mławianki zdobył Aleks Hendryk, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2. 

 

Błonianka Błonie zajmuje 17. pozycję w tabeli z dorobkiem zaledwie czterech punktów w ośmiu meczach. Nasi najbliżsi rywale w tym sezonie odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo pokonując rezerwy ŁKS-u Łódź. W ostatniej kolejce piłkarze Błonianki rywalizowali z drugim zespołem Jagielloni. To spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem białostoczan, którzy zaaplikowali rywalom aż 5 goli.

Udostępnij

Autor

MO

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.