Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław
Trwa sprzedaż biletów na mecz ze Śląskiem Wrocław, który odbędzie się w poniedziałek, 7 marca o godzinie 19., na stadionie przy Łazienkowskiej.
Autor: LW
- Udostępnij
Autor: LW
W poniedziałek, 7 marca o godzinie 19., Legia Warszawa zagra ze Śląskiem Wrocław w ramach 24. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na to spotkanie.
Cały czas trwa sprzedaż pakietów biletów na trzy najbliższe mecze: dwa ligowe spotkania z Wisłą Kraków i Śląskiem Wrocław oraz pucharowy mecz z Górnikiem Łęczna. Przy zakupie pakietu biletów zapewniasz sobie niższą cenę, niż w przypadku zakupu pojedynczych biletów. Szczegóły znajdują się TUTAJ.
Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.
Przypominamy, że posiadacze karnetów na sezon 2021/22 wchodzą na stadion na podstawie swoich karnetów.
Autor
LW