Wielkie odliczanie. W LTC ostatnie manewry przed potyczką z Molde [ZDJĘCIA]
W ekipie Legii można wyczuć atmosferę wyczekiwania na czwartkową potyczkę z Molde FK w ramach 1/16 rozgrywek Ligi Konferencji Europy UEFA. Wojskowi są skupieni i zdeterminowani, aby wywieźć z Norwegii korzystny wynik przed rewanżem. We wtorkowe południe piłkarze Kosty Runjaicia odbyli drugie i zarazem ostatnie zajęcia na sztucznej murawie w Książenicach.
Autor: TEKST Janusz Partyka ZDJĘCIA Janusz Partyka
- Udostępnij
Autor: TEKST Janusz Partyka ZDJĘCIA Janusz Partyka
W ekipie Legii można wyczuć atmosferę wyczekiwania na czwartkową potyczkę z Molde FK w ramach 1/16 rozgrywek Ligi Konferencji Europy UEFA. Wojskowi są skupieni i zdeterminowani, aby wywieźć z Norwegii korzystny wynik przed rewanżem. We wtorkowe południe piłkarze Kosty Runjaicia odbyli drugie i zarazem ostatnie zajęcia na sztucznej murawie w Książenicach.
Po tradycyjnej kilkunastominutowej odprawie ze sztabem szkoleniowym legioniści odbyli aktywację w siłowni. W ruch poszły rowerki stacjonarne, piłki treningowe oraz inne specjalistyczne urządzenia. Przed godz. 13. piłkarze zameldowali się na boisku ze sztuczną trawą, na której w czwartek przyjdzie im rywalizować w spotkaniu z Molde FK.
Po krótkiej rozgrzewce w asyście piłek, tyczek, płotków oraz manekinów, trenerzy zebrali piłkarzy na środek boiska, gdzie rozpoczęła się taktyczna część zajęć. Ta była już zamknięta dla przedstawicieli mediów. W środę przed południem legioniści wylecą do Norwegii. Początek spotkania z Molde FC dzień później, o godz. 18:45.
Autor
TEKST Janusz Partyka ZDJĘCIA Janusz Partyka





