Plus500
Wybierz Plus500 Zawodnika Meczu w spotkaniu z Górnikiem Łęczna

Kto był najlepszym piłkarzem Legii w meczu z Górnikiem Łęczna? Głosujcie!

Autor: Mateusz Okraszewski

Legia Warszawa wygrała 1:0 z Górnikiem Łęczna w 25. kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2021/22. O miano Plus 500 Zawodnika Meczu walczy trzech graczy. Mattias Johansson zaliczył asystę przy trafieniu Macieja Rosołka, a w drugiej połowie spotkania sukcesywnie przerywał kolejne ataki zawodników Górnika Łęczna. To już niemal tradycja w ostatnich tygodniach, ale kolejny raz do miana zawodnika meczu nominowany zostaje Josue. Portugalczyk był mózgiem całego zespołu. Zaliczył także kluczowe podanie do Mattiasa Johanssona przy sytuacji bramkowej. Decydującego gola strzelił wprowadzony na początku drugiej połowy Maciej Rosołek. Młodzieżowiec stołecznej drużyny wprowadził dużo ożywienia w poczynania Wojskowych, a w 67. minucie świetnie odnalazł się w polu karnym rywala i mocnym strzałem zaskoczył Macieja Gostomskiego.

Głosowanie potrwa do poniedziałku, do godz. 12:00.