Plus500
Wizja i idea

  Wizja i idea

  Rozwijamy społeczność najbardziej rozpoznawalnej marki sportowej w Polsce!

  • Udostępnij

  Uruchomienie z dniem 1 maja 2021 roku klubu Legia Tenis & Golf to dla nas strategiczne i długoterminowe przedsięwzięcie rozwijające społeczność najbardziej rozpoznawalnej marki sportowej w Polsce o kolejne produkty i usługi.

   

  Kompleks sportowy przy ul. Myśliwieckiej to nie tylko historyczne miejsce dla polskiego tenisa (od 1923 roku), ale również bardzo ważny element całej infrastruktury Legii Warszawy w rejonie ul. Łazienkowskiej. Jesteśmy przekonani, że połączenie potencjału tej lokalizacji z zasobami & know – how naszej organizacji stworzy najważniejszy element dla każdego klienta i sportowca, czyli produkt i jego wartość dodaną. 

   

  Legia Tenis & Golf ma być zatem przede wszystkim miejscem gdzie każda osoba zainteresowana odnajdzie usługi na najwyższym możliwym poziomie na każdym punktu styku z naszą marką. Pragniemy więc aby nasz klub był wyjątkową społecznością, która będzie oferowała możliwość zarówno podniesienia swoich umiejętności na każdym szczeblu i w każdym wieku, jak i też będzie stwarzała okazję do po prostu miłego spędzenia czasu czy to w gronie przyjaciół, czy rodziny.

  Zdjęcie

  Ogromnie ważny dla nas jest również rozwój tenisa zawodowego. Nasz ośrodek był wielokrotnie gospodarzem międzynarodowych turniejów, a na jego kortach pojawiali się czołowi polscy gracze. Akademia, którą powołamy do życia będzie odpowiedzią właśnie na tą potrzebę i jesteśmy przekonani, że dla wielu młodych polskich zawodników i zawodniczek będzie ważnym impulsem w ich rozwoju. 

   

  Pamiętajmy przy tym, że „Myśliwiecka” to dużo więcej niż tylko korty. Nasz obiekt oferuje zarówno nowoczesne zaplecze gastronomiczne & sanitarne (szatnie, prysznice), jak i też sportowe / welness (w pełni wyposażona siłownia, sauny, jacuzzi). Co więcej już niedługo rozwiniemy naszą działalność o segment sympatyków gry w golfa, którym to będziemy w stanie zaoferować możliwość skorzystana z multimedialnych / cyfrowych symulatorów.

   

  Natomiast sercem każdej organizacji jest zespół ją tworzący. Dlatego też do współpracy zaprosiliśmy na każdym poziomie stanowisk osoby, których cechuje nie tylko ogromne doświadczenie, poziom umiejętności, czy wiedzy, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie do wspólnej kreacji tego unikalnego miejsca na mapie Warszawy.

   

  Jednocześnie podjęliśmy wzmożone działania aby przygotować dla Państwa cały obiekt na sezon letni 2021 i dokonaliśmy m.in. kompleksowego remontu lobby / recepcji, oraz gruntownej renowacji kortów (wymiana nawierzchni, wyrównanie, drenaż, nowe linie, siatki). Na tym nasze plany rozwojowe jednak się nie kończą.

  Wspólnie z naszym partnerem i dzierżawcą obiektu Urzędem m.st. Warszawy oraz pracowniką architektoniczną JSK opracowujemy aktualnie m.in. przebudowę przedwojonnego budynku klubowego (najstarszy obiekt sportowy w stolicy) oraz koncepcję „otwartego” kompleksu (m.in. demontaż płotów / ogrodzeń czy nasadzenia zielenii). To bardzo ważny kolejny etap rozwoju dla naszej społeczności ponieważ będąc jedną z kluczowych „tkanek” sportowych stolicy planujemy organizację wielu wydarzeń zarówno sportowych jak i kulturalnych przy ulicy Myśliwieckiej.

   

  Jesteśmy zatem przekonani, że wspólnie z m.st. Warszawa oraz naszym zespołem zaoferujemy Tobie i Twoim bliskim wyjątkowe doświadczenie, a tworzymy już je od 1923 roku!

  Udostępnij
  16razyMistrz Polski
  19razyPuchar Polski
  4razySuperpuchar Polski
  pobierz oficjalną aplikację klubu
  App StoreGoogle PlayApp Gallery
  © Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.