Plus500
BNP Paribas Poland Open na kortach Legii

BNP Paribas Poland Open na kortach Legii

Największe tenisowe wydarzenie w Polsce na kortach Legia Tenis and Golf

Autor: Legia Tenis nd Golf

Fot. Michał Jędrzejewski

Główny sponsor Plus500
  • Udostępnij

Autor: Legia Tenis nd Golf

Fot. Michał Jędrzejewski

Pod koniec lipca 2022 roku odbył się na naszych kortach turniej BNP Paribas Poland Open WTA 250, który jest największym jak do tej pory tenisowym wydarzeniem w Polsce, organizowanym od 2021 roku. 

Turniej WTA 250 to jeden z 30-stu tej rangi rozgrywanych na świecie w ciągu roku.Organizatorem turnieju jest firma Tennis Consulting, która podpisała wieloletnią umowę z właścicielem licencji firmą Octagon, jednym ze światowych liderów w branży sportowej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że turniej odbył się na naszych kortach i byliśmy zaangażowani w to wydarzenie na wielu płaszczyznach. 

 

Niesamowcie było patrzeć na grę wysokiej klasy zawodniczek z całego świata oraz na mecze z udziałem obecej numerem 1 w rankingu WTA Igi Świątek. Wśród polek zagrały również Maja Chwalińska, Magdalena Fręch, Katarzyna Kawa i Alicja Rosolska. W eliminacjach były również Weronika Falkowska, Martyna Kubka, Weronika Baszak, Weronika Ewald, Zuzanna Bednarz i Anna Hetrel. 

Turniej w singlu zwyciężyła rewelacyjnie grająca Caroline Garcia. Zwyciężczynie debla to Anna Danilina oraz Anna-Lena Friedsam.

 

Był to dla nas bardzo intensywny, pełen emocji i wspaniałych wrażeń tydzień turniejowy. Pogoda nie zawsze była dla nas sprzyjająca, ale bylismy na to przygotowani. Dzięki dobrej organizacji naszej ekipy kortowych folia zabezpieczająca zawsze była rozłożona w ekspresowym tempie i na drugi dzień korty były suche. Kibice również byli niezawodni i każdego dnia trybuny były pełne.

 

ZdjęcieZdjęcieZdjęcie
ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie
Udostępnij

Autor

Legia Tenis nd Golf

16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.