Plus500
Za nami fantastyczny weekend na Legia Tenis & Golf

Za nami fantastyczny weekend na Legia Tenis & Golf

Dni Otwarte 12-13 czerwca okazały się mega sukcesem, mimo niepogody!

  • Udostępnij

Miniony weekend okazał się dla naszych gości ogromnym wyzwaniem, jednak u wielu wygrała pasja do sportu nad obawą przed deszczem. 

 

Pomimo zapowiedzi pogodowych w sobotę przeważało słońce i lekkie zachmurzenie, a każda minuta została mocno doceniona - zwłaszcza przez dzieci! 

Animacje na kortach, zwłaszcza zajęcia z mini-tenisa okazały się ulubionem miejscem wszystkich milusińskich. Wspaniale bawiły się także maluszki w swojej bezpiecznej strefie, w której animatorzy wymyślali co chwila to nowe zabawy. Nudy zdecydowanie nie było, a dzieci schodzić z kortów nie miały zamiaru! 
Ponieważ większości zabaw towarzyszyły rakiety i piłki tenisowe, mamy poczucie, że udało nam się młodemu pokoleniu zaszczepić pasję do tenisa :)

Zdjęcie

Nasi trenerzy przez dwa dni praktycznie nie schodzili z kortów. Odbyło się mnóstwo treningów indywidualnych i grupowych, a podczas wszystkich, uczestnicy otrzymywali od trenerów wskazówki, które z pewnością pomogą im podnieść poziom ich gry. 

 

Zdjęcie

Kiedy tylko pojawił się deszcz, przenieśliśmy animacje dla dzieci do sali. W salach także odbywały się zajęcia jogi, które wyjątkowo doceniły zarówno panie, jak i panowie oraz zajęcia motoryczne. 
Po południu przejaśniło się na tyle, że pasjonaci tenisa grali ponownie na kortach pomimo wyraźnego ochłodzenia. 

 

Zdjęcie

Niedziela zapowiadała się fantastycznie, ale po południu już wiadmo było, że nie wrócimy na korty. Do tego czasu jednak mielismy wspaniałą frekwencję tak na animacjach, jak i na treningach indywidualnych.

Udało się nam także zadebiutować na antenie Polsatu :)

 

Oczywiście strzałem w dziesiątkę okazało się zaproszenie do wspólnego oglądania finałów Roland Garros 2021. Razem z finałowymi rozgrywkami RG zakończyły się nasze pierwsze Dni Otwarte Legia Tenis & Golf.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy Was na nasze korty codziennie! 

Zdjęcie
Udostępnij
16razyMistrz Polski
19razyPuchar Polski
4razySuperpuchar Polski
pobierz oficjalną aplikację klubu
App StoreGoogle PlayApp Gallery
© Legia Warszawa S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.